Pamätáte si ešte, ako to medzi nimi začalo? TÝMTO návrhom si Adam získal Rebeku!

Seriál Nemocnica má aktuálne letnú pauzu a na obrazovky sa vráti na jeseň. Aby vám ale za vašimi hrdinami nebolo smutno, radi vám občas pripomenieme, čo významné sa v predchádzajúcich sériách Nemocnice odohralo. Spomínate si ešte na to, akým návrhom sa medzi Rebekou a Adamom definitívne prelomili ľady? Pripomeňte si to spolu s nami!

Po tom, čo sa Rebeka definitívne rozhodla rozísť sa s Romanom, nemala o pozornosť mužov vôbec núdzu. Aj keď jej city vtedy voči Romanovi úplne neochladli, jej srdce sa snažil získať ďalší z kolegov. Rebeka sa totiž zblížila s Adamovou dcérkou a ten k nej začal cítiť niečo viac. To bol moment, kedy si Adam uvedomil, že by to s ňou asi rád skúsil. Vtedy ani len netušil, ako sa ich vzťah vyvinie a čo všetko ich čaká.

V danej epizóde tak Adam nestrácal čas a skúšal na Rebeku využiť svoj neodolateľný šarm. Tá mu ale nechcela podľahnúť len tak ľahko. Adam jej navrhol spoločné pečenie palaciniek a ona vedela, že už niet cesty späť. To, čo nasledovalo, už iste veľmi dobre poznáte. Obaja si prešli veľkou skúškou, no našťastie skončili spolu. Čo myslíte, čo prinesie nová séria Nemocnice na jeseň do života Adamovi a Rebeke?

Nemocnica - Nela Pocisková a Marián Mitaš Zdroj: TV JOJ

redakcia / KP

redakcia / KP

Viac článkov od autora