Čo sa to s ňou porobilo?! Farkašová prichytená na ulici: Škaredá a s mastnými vlasmi!

Herečka má na to jasné vysvetlenie.

V obľúbenej relácii Nikto nie je dokonalý dnes privítame ďalšie zaujímavé mená. Pozvanie tentoraz prijali herci Kristína Farkašová a Tomáš Palonder, čo predznamenáva skvelú zábavu pred televíznymi obrazovkami od začiatku až do konca. Oboch z nich navyše vyspovedali Junior a Marcel a dozvedeli sa tie  najzaujímavejšie veci z ich súkromného života. Kristína napríklad priznala, že „ohromne“ rada komunikuje s bulvárom. Ako príklad uvádza prípad z minulosti, keď jej volala jedna redaktorka, ktorá chcela vedieť, či nemá počas tehotenstva nejaké problémy. Ona, „žiaľ“, nemala žiadne, na čo jej redaktorka nečakane odpovedala: „Škoda, a zavolali by ste mi, keby ste mali?“

To však nebolo ani zďaleka všetko. Len prednedávnom sa jej zas ozvala iná redaktorka, ktorá narážala na jej odviazaný imidž, s ktorým chodí bežne po ulici. „Ja nechodím takto namaľovaná bežne. Pukačka, na ofinu čiapka, mastné vlasy, normálne ako človek – matka. Normálne mi poslali moju fotku z obchodného domu. Pani Farkašová, náš zdroj nám poslal túto fotografiu a vyzeráte veľmi zle. Ste chorá alebo máte nejaké psychické problémy? Mohli by ste sa nám k tomu vyjadriť?,“ porozprávala Farkašová o nečakanej príhode, ktorá ju však rozhodne neodbila. Jej odpoveďou, že takto vyzerá vždy, keď je šťastná, však redaktorku razom uzemnila.

Sledujte reláciu Nikto nie je dokonalý s Kristínou Farkašovou a Tomášom Palonderom dnes o 20:35 na JOJke!

HLÁŠKYZ RELÁCIE

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.