Stôl alebo stolík: Ako urobiť v byte z mini maxi?

Aj keď sa to zdá, že to nejde, je to len zdanie.

​Mať jedálenský stôl v byte nie je žiaden prepych. Hlavne, keď máte veľkú rodinu, ktorá z času na čas rada zavíta na návštevu. Vtedy sa hodí, ak máte stôl pre viacero osôb, ktorý ale inak v bežné dni v takej veľkosti nepotrebujete. Riešením je rozkladací stôl. "Hodí sa určite okrúhly stôl. Mne sa veľmi páči kruh, lebo keď si sadnete do kruhu, tak ste si všetci rovní a dobre sa okolo toho chodí a komunikuje," vysvetľuje bytový architekt Michal Skrak.

"Severský dizajn je jeden z top dizajnov na svete. Je to jednak kvalitné, jednak sú tie dizajny retro a, samozrejme, idú aj s dobou," prezrádza štýl, v ktorom chce byt zariadiť.

V relácii Nové bývanie Dizajn sa podarilo nájsť stôl, ktorý hľadali. Na prvý pohľad vyzerá byť malý, no je rozťahovací a tak si zaň môže sadnúť šesť až osem osôb. "Tento stôl roztiahne elegantne jeden človek a nepotrebuje celú rodinu, aby priložila ruku k dielu," konštatuje.

Tagy: Nové bývanie Dizajn rozťahovací stôl

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.