Čarujte s meďou! Inšpirujte sa našimi odborníkmi

Nie je to typické, ale výsledok stojí za to!

Byt je miestom, kde sa chce každý cítiť dobre. Po čase sa nám ale každý kút "okuká" a tak mnohým skrsne nápad, ako si ten svoj domov ozvláštniť a urobiť aspoň na nejakom malom mieste zmenu. Nápad je ale jedna vec, realizácia druhá. Nie každý si trúfa "zmajstrovať" niečo podľa svojej predstavy. Inšpiráciou v takom prípade môžu byť kreatívne nápady našich odborníkov z relácie Nové bývanie Dizajn.

​V poslednej epizóde pracoval Martin s meďou, na ktorej vytváral rôzne obrazce, respektíve zaujímavú štruktúru. "Kombinujeme rôzne materiály, čím chceme vyvolať rôzne chemické reakcie. Použijeme napríklad čpavok so soľou alebo kyselinu so soľou," prezrádza architekt Michal Skrak. "Potom to budeme ešte umývať vodou a odhrdzovávať," dodáva. Aký bol výsledok? To sa dozviete, ak si pozriete celú epizódu v našom bezplatnom archíve.

Chcete vedieť postup, ako pracovať s meďou? Pozrite si priložené video.

Tagy: meď Nové bývanie Dizajn

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.