Vlado Voštinár prezrádza: Nové bývanie sa tento rok vráti netradične!

V čom bude iné a kedy ho uvidíte na obrazovkách JOJky?

Nové bývanie sa vracia na obrazovky televízie JOJ s premiérovými epizódami už túto nedeľu o 17:55 a my sme pri tejto príležitosti vyspovedali moderátora relácie Vlada Voštinára, ktorý nám prezradil viac o tom, čo nové nás čaká v našej obľúbenej relácii nielen o realitách. „Hneď v prvej časti uvidíte to, čomu my pracovne hovoríme „návraty“, čiže sa pôjdeme pozrieť k tým, ktorí bývanie hľadali, našli a my sme sa boli u nich. V ďalších epizódach sa môžu diváci tešiť už na to tradičné,“ prezrádza a zároveň ubezpečuje fanúšikov o tom, že sa jednoznačne vrátime k vášmu obľúbenému konceptu.

Prezradíme vám, že v premiérovej epizóde Nového bývania vyberieme hneď do štyroch slovenských miest za štyrmi niekdajšími hľadačmi bývania. Vlado so štábom boli počas nakrúcania na Záhorí, v Martine, Poprade a v Trnave. Verní fanúšikovia relácie si možno pamätajú aj konkrétne rodiny, ostatným viac prezradíme čoskoro! Sledujte premiérové epizódy Nového bývania od nedele 13. marca o 17:55 na JOJke!

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.