Najkrajší narodeninový darček pre Anetu Pariškovú: Zákerná choroba začala ustupovať!

Obľúbená moderátorka nastúpila na druhé kolo chemoterapie na bratislavskú onkológiu. Tam v utorok oslavovala aj svoje narodeniny. Hoci by si svoj veľký deň asi predstavovala inak, dostala ten najkrajší darček. Skvelé správy od lekárov!

Obľúbená moderátorka spravodajstva Aneta Parišková od začiatku mája bojuje so zákerným onkologickým ochorením. Túto informáciu oznámila fanúšikom a širokej verejnosti prostredníctvom sociálnej siete. Práve tie sa v týchto dňoch stali jej oficiálnym komunikačným kanálom, cez ktoré oznamuje, ako v liečbe postupuje. V utorok večer, v deň svojich narodenín, fanúšikov potešila skvelou správou. Hoci si nemohla užiť svoj deň naplno, stráviť ho s najbližšími a namiesto narodeninovej torty mala na tanieri skromné jedlo, rozhodne mala dôvod na úsmev. Moja slávnostná narodeninová večera je pripravená. Rezance s tvarohom, kompót a priamo do žily sa nalievam chemo-džúsom. Je to taká neštandardná oslava mojich narodenín, ale aj vďaka nej verím, že budem oslavovať aj mnohé ďalšie svoje narodeniny. Dostala som dnes aj krásne darčeky: Správu, že moje telo dobre zareagovalo na prvú chemoterapiu a nádor sa začal zmenšovať. Takže, teraz táto ďalšia chemo môže byť silnejšia. A nemám zasiahnutú kostnú dreň. Hurá, oslavujem!!! Navyše mám krásny pocit z vašich gratulácii. Ďakujem vám za každú jednu. Veľmi si to vážim a teším sa,“ napísala Parišková.

View this post on Instagram

Moja slávnostná narodeninová večera je pripravená😀 Rezance s tvarohom, kompót a priamo do žily sa nalievam chemo-džúsom😀 Je to taká neštandardná oslava mojich narodenín, ale aj vďaka nej verím, že budem oslavovať aj mnohé ďalšie svoje narodeniny😀 Dostala som dnes aj krásne darčeky: Správu, že moje telo dobre zareagovalo na prvú chemoterapiu a nádor sa začal zmenšovať🙏🍀 Takze teraz táto ďalšia chemo može byť silnejšia. A nemám zasiahnutú kostnú dreň😀 Hurá, oslavujem!!!😀 Navyše mám krásny pocit z vašich gratulácii.😘Ďakujem vám za každú jednu. Veľmi si to vážim a teším sa❤️ #birthday #narodeniny #tvjoj #anetapariskova #moderatorka #spravodajstvo #news #rakovina #cancer #chemotherapy #happy #dakujem

A post shared by Aneta Parišková (@aneta_pariskova_official) on

Anetka, v mene celej redakcie ti želáme dodatočne všetko najlepšie a želáme veľa síl!

redakcia / LF

redakcia / LF

Viac článkov od autora

Najčítanejšie nanoviny.sk