Aneta Parišková si s manželom užila romantiku: Ako vystrihnutí zo slávnej filmovej scény!

Obľúbená moderátorka a neodmysliteľná tvár spravodajstva televízie JOJ si za posledný rok prešla ťažkými životnými situáciami. O to viac si užíva krásne chvíle so svojimi blízkymi. Takou bol tvorivý workshop, ktorý absolvovala so svojím milovaným manželom Mirkom.

Moderátorka Aneta Parišková mala počas náročného boja s onkologickým ochorením najväčšiu oporu vo svojom manželovi Mirkovi, vo svojich milovaných synčekoch, blízkych priateľoch, ale aj vo svojich fanúšikoch. Všetci ju nesmierne podporovali, fandili jej a držali palce, aby sa jej podarilo so zákernou chorobou popasovať. Keď sa jej podarilo to najťažšie zvládnuť a nabrala nové sily, pustila sa naplno do množstva aktivít tak, ako to robila aj v minulosti.

Aneta je totiž veľmi činorodá žena, ktorá sa rozhodne nerada nudí či sedí so založenými rukami. Ak už aj oddychuje, tak určite aktívne. Dôkazom sú aj najnovšie snímky, ktorými sa fanúšikom pochválila na svojom profile na Instagrame. Spolu s manželom Mirkom sa totiž vybrali na tvorivý workshop, ktorý im priblížil tradičné remeslo. Vyskúšali sme si prácu na hrnčiarskom kruhu. Bol to naozaj príjemný, tvorivý relax,“ napísala Aneta k snímkam, na ktorých pózuje s láskou svojho života v hrnčiarskej dielni. Záber pritom už na prvý pohľad pripomína legendárnu scénu z kultového filmu Duch v hlavnej úlohe s Demi Moore a Patrickom Swayzeym. Či to bol zámer alebo čaro okamihu, je ale nepodstatné. Dôležité je, že Aneta a Mirko sršia šťastím, zaľúbenosťou a naplno si užívajú každú voľnú chvíľu.

Aneta Parišková s manželom a scéna z filmu Duch Zdroj: archív A.P.
redakcia / LF

redakcia / LF

Viac článkov od autora