Seriál Nový život prichádza aj so skvelým videoklipom: Na svedomí ho má samotný Čeky!

Na JOJku prichádza so začiatkom roka 2020 aj nový seriál Nový život. Už teraz vám však predstavujeme aj originálny Čekyho videoklip, v ktorom môžete vidieť prvé zábery zo seriálu a nahliadnuť do jednotlivých bytov hlavných predstaviteľov.

Videoklip sa nakrúcal dva dni počas samotného nakrúcania seriálu a jeho hlavnými postavami sú herci z Nového života. Marián Čekovský v klipe prechádza bytmi, prežíva život seriálových rodín a postáv. „Skladbu som urobil s Tomim Okresom pred dvanástimi rokmi. Toto už je nová verzia. Klip súvisí so seriálom, ktorý bude čoskoro na JOJke, Nový život. Bude to titulná pesnička. Na nakrúcaní bola veľmi príjemná atmosféra. Za kamerou bol Michal Nemtuda. Bolo to úžasné. Prechádzal som štúdiami, kde sa nakrúcal seriál a za pár sekúnd som prežil niekoľko životov. Raz som bol v takejto miestnosti, raz v takomto prostredí. Pomáhali mi mladí herci, ale, samozrejme, aj Ňusi Bárta. Teším sa na to, pretože hudba patrí k takýmto úžasným projektom. Hudba vytvára platformu na to, aby sme si seriál pamätali dlho,“  povedal Čeky o klipe, piesni a nakrúcaní. Klip mal svoju exkluzívnu premiéru v pondelok 9. decembra a teraz si ju môžete pozrieť a vypočuť tu:

O seriáli: Nový život
Každý si zaslúži druhú šancu.
Po novom roku odštartuje na obrazovkách TV JOJ seriál, v ktorom hlavní hrdinovia zažijú veľkú zmenu a tá im obráti životy hore nohami. Traja 40-roční najlepší kamaráti – hokejista Dušan (Milo Kráľ) a futbalisti Pavol (Alexander Bárta) a Lucia (Helena Krajčiová) - sa rozhodnú ukončiť svoje dobre rozbehnuté športove kariéry, každý z iného dôvodu - kvôli rodine, zraneniu, či len z túžby po zmene. Všetci traja sa ocitnú na začiatku ich nového života a musia si vybrať cestu, po ktorej sa ďalej vyberú.

Seriál sleduje, ako sa naši hrdinovia vyrovnávajú s veľkými životnými zmenami, ako sa mení ich vzťah k rodine a ako si konečne užívajú všetko, čo si kvôli profesionálnemu športu odopierali. Seriál majú pod palcom známi česko-slovenskí scenáristi. Petr Kolečko je autorom mnohých, najmä v Čechách úspešných seriálov Most! Okresní přebor, Trpaslík, filmov Masaryk, Přes prsty, ale aj JOJkárskeho seriálu Hrobári. Danica Hričová je zasa autorkou obľúbených slovenských seriálov Divoké kone, ZOO, Hotel, Vlci, Ministri a ďalšie. Dá sa predpokladať, že táto dvojica spolu vytvorí opäť skvelý seriál, na ktorého štart sa už teraz všetci tešíme. My v JOJke začíname Nový rok Novým životom!

Hlavnými predstaviteľmi sú: Helena Krajčiová, Milo Kráľ, Alexander Bárta, Henrieta Mičkovicová, Alžbeta Stanková, Max Bolf, Jozef Vajda, Juraj Loj, Ján
Jackuliak, Thomas Kamenár, Ivo Krúpa, Barbora Švidraňová, Simona Kollárová, Lucia Hurajová a ďalší.

Už začiatkom roku 2020 môžete seriál sledovať na obrazovkách televízie JOJ!