Tomu sa povie megatrapas: Paľo nespoznal po piatich rokoch vlastnú dcéru!

Toto by nechcela zažiť azda žiadna dcéra. Lea narazila nečakane na svojho vlastného otca priamo v práci, no čo je najhoršie, on ju absolútne nespoznal. Za päť rokov, odkedy sa nevideli, sa síce poriadne zmenila, no až tak, že ju nespoznáva ani vlastný otec?

Nový život - Simona Kollárová, Alexander Bárta a Henrieta Mičkovicová Nový život - Simona Kollárová, Alexander Bárta a Henrieta Mičkovicová Zdroj: TV JOJ

Pondelok večer patril na JOJke novému seriálu Nový život, ktorý odštartoval hneď s dvoma epizódami po sebe a zožal medzi divákmi veľké úspechy. Dnes večer pokračujeme s treťou a štvrtou epizódou, ktoré budú opäť plné nečakaných zvratov i poriadne humorných situácií. Teraz už bývalý futbalista Paľo Cvikla napríklad zažije poriadny trapas so svojou dcérou Leou, ktorú nevidel už 5 rokov. Poslednú dobu trávi veľa času s kamarátkou - futbalistkou Luciou. Keď ju v istom momente požiada o to, aby mu prišila odtrhnutý gombík na nohaviciach, nečakane mu odvetí, že ona také veci robiť nedokáže.

​Na ručné práce vždy mala k dispozícii rakúskeho priateľa Evalda, o ktorom však aktuálne radšej nechce ani počuť. Keďže si prekvapený Paľo nemá čo obliecť, Lucia mu navrhne, že spolu pôjdu do obchodu a kúpia nové nohavice. Ideálne aspoň o číslo väčšie. V obchode narazia na mladú predavačku, ktorá síce Paľovi tyká ako stará známa, no on ju akosi vôbec nespoznáva. Ide pritom o jeho vlastnú dcéru Leu, ktorá už 5 rokov býva u svojej matky - Paľovej ex Vandy. Lea je z otcovej reakcie poriadne nasrdená, no to je úplne jedno. Paľo totiž nemá stále ani najmenšie tušenie, o koho to vlastne ide  Dokonca si myslí, že ide len o ďalšiu z jeho žien v poradí. Tam to však rozhodne nekončí. Jeho dcéra si ešte na svojho otca prichystá poriadnu pomstu, ktorá bude stáť rozhodne za to. Viac uvidíte vo videu HORE a večer v seriáli Nový život!

Sledujte seriál Nový život v dvoch častiach za sebou dnes o 20:35 na JOJke!

Redakcia / IP

Redakcia / IP

Viac článkov od autora

Najčítanejšie nanoviny.sk