Z rozkošného chlapčeka je už veľký fešák: Pozrite, ako nám Max Bolf zmužnel pred očami!

Keď pred niekoľkými rokmi začal Max Bolf hrať v seriáli Naši, bol roztomilým chlapčekom, ktorého si všetci obľúbili. Odvtedy však už pretieklo veľa vody Dunajom a z dieťaťa je dnes veľký fešák. Preto niet divu, že mu medzi dievčatami rastie fanúšikovská základňa!

Obľúbeného herca Maxa Bolfa sme spoznali pred piatimi rokmi, keď začal účinkovať v úspešnom seriáli Naši. Vtedy to bol malý rozkošný chlapček, ktorý vyčaroval úsmev na tvári azda každému, kto ho videl. Čas však beží naozaj rýchlo a z Maxa vyrástol veľký fešák. Šestnásťročný mladý muž nielenže podrástol, ale i zmodernizoval svoj účes a celkovo pôsobí oveľa chlapskejšie. Fyzicky i mentálne tak ešte viac zapadá medzi svojich hereckých kolegov v obľúbenom seriáli Nový život.

Maxovi sa s pribúdajúcim vekom rozrastá fanúšikovská základňa medzi dievčatami. Mnohé slečny mu nechávajú zaľúbené odkazy v komentároch na sociálnych sieťach a jeho fotky si vždy získavajú množstvo pozitívnych ohlasov. Ako to vníma samotný herec? Samozrejme, teší ma, že má úspech to, čo robím. Že sa niekam posúvam a že to niekoho baví. Zahreje to pri srdci a je to milé,“ povedal Max pre joj.sk.

Aktuálnu FOTO Maxa Bolfa nájdete v galérii:

Sledujte obľúbený seriál Nový život opäť od utorka o 20:35 na JOJke!

redakcia / LF

redakcia / LF

Viac článkov od autora