Kamenárovci 1

Kamenárovci sú úspešní, Tomášov otec je držiteľom rádu Rytier vína!

Spoznali sme otca aj brata Tomáša Kamenára. Obaja sú úspešnými mužmi.

Aj ostatní členovia rodiny Kamenárovcov sú rovnako úspešní, ako známy moderátor šou Páli vám to? Tomáš Kamenár. Jeho otec, Stanislav, nás pozval do pohraničného mestečka Hainburg an der Donau na pohár skvelého vína na miesto, ktoré má svoju tradíciu. Kamenárovci kúpili objekt, ktorý v minulosti slúžil ako evanjelická modlitebňa, v okolí totiž nebol kostol. Dnes už objekt patrí Kamenárovcom a práve na tomto mieste sme sa čo-to dozvedeli aj o Tomášovej rodine. Na stretnutie neprišiel iba Tomáš s otcom, ale aj Tomášov starší brat Maximilián. Toho čaká už o rok veľká udalosť.

Maximilián Kamenár je priekopníkom v IT oblasti a už o rok sa chystá svetu predviesť jeho najnovší projekt. Momentálne totiž pracuje na novej hudobnej platforme, ktorá čerpá potenciál z obrovského hudobného talentu obyvateľov afrického kontinentu. Novú platformu by chcel predstaviť už budúci rok prezentáciou v najprestížnejšiej IT oblasti Silicon Valley v San Franciscu!

Aj Tomášov otec Stanislav Kamenár je vo svojej oblasti úspešným mužom, ktorý za svoju prácu už stihol získať aj ocenenie. Stanislav má doma vínnu pivnicu a práve tam skladuje tie najlepšie vína, ktoré sa ako inak môžu pochváliť rôznymi cenami. Stano sa za svoju schopnosť rozoznať to najkvalitnejšie víno môže rovnako pochváliť vyznamenaním, je totiž hrdým držiteľom rádu Rytier vína! Preto ani na našom stretnutí nesmel chýbať výber len overených vín!