Tomáš Kamenár o tykaní súťažiacim aj o najväčšom trapase v Páli vám to!

Moderátor z Rakúska odpovedal na vaše otázky, určite sa pobavíte.

Tomáš Kamenár už rok moderuje úspešnú kvíz šou Páli vám to, ktorú s premiérovými dielmi môžete sledovať stále od pondelka do piatku o 15:55 na Jojke. V týchto dňoch sme vám priniesli jedinečnú možnosť opýtať sa Tomáša na čokoľvek, čo vás zaujíma, prípadne mu poslať akúkoľvek reakciu. Môžete nám veriť, že sme pred Tomášom neukryli ani negatívnu reakciu. Sledujte tento týždeň našu stránku joj.sk.

Do redakcie nám prišlo mnoho otázok a mnohé sa týkali Tomášovho tykania súťažiacim, ktorí sa posadili v kvíz šou oproti moderátorovi. Tomáš vyrastal v Tirolsku, kde je si tyká každý s každým a tak sa s ním tento zvyk vezie dodnes. S negatívnymi reakciami u súťažiacich sa však pre toto ešte nestretol. „Keď mám mať rešpekt, tak pred tými ľuďmi, s ktorými hrám. Keď sa ich opýtam, či si potykáme, tak oni povedia, že v pohode. To však nie je len to, že prídu na javisko a vidíme sa po prvýkrát. Pred tým sa porozprávame, dáme si kávičku a spoznávame sa. Nikdy nikto s tým doteraz nemal problém,“ hovorí Tomáš.

Hlavnou témou u nášho rakúskeho moderátora je jeho slovenčina. Tomáš na nej pracuje vždy, keď je na Slovensku, točí Páli vám to, ale aj doma vo Viedni. Jeho priateľka je taktiež Slovenka a tak na každom kroku Tomáš slovenčinu trénuje. Vo vysielaní sa mu napriek tvrdému tréningu už podarilo niekoľko vtipných omylov, na niektoré spomína sám dodnes. „Mali sme jedného pána, ktorý bol dosť inteligentný aj veľa nahral a v škole volali mamut. Ostatní mu vraj hovorili, že má dlhé vedenie. Ja som však nepoznal ten výraz, tak si hovorím, že vedenie je, že niečo vieš, tak asi veľa vie, mamut, veľký mozog, tak mu hovorím, aj ja teba budem volať mamut. Myslel som si, že je to kompliment, no všetci sa začali smiať a až po natáčaní mi to režisér vysvetlil,“ hovorí Tomáš so smiechom.

Pozrite si odpovede na otázky, ktorými ste dali Tomášovi poriadne zabrať! Odpovedať musel aj na to, koľko mal už v živote frajeriek alebo či ako kvízmajster v Páli vám to už niekedy poskladal Rubikovu kocku.