Tomáš Kamenár čelil zoči-voči tvrdej kritike!

Moderátor Páli vám to? sám prečítal negatívny názor, ako naň zareagoval?

Na webe Joj.sk sme vám priniesli možnosť opýtať sa akúkoľvek otázku rakúskeho moderátora kvíz šou Páli vám to? Tomáša Kamenára. Dotazov prišli desiatky a ani Tomáš sa nevyhol negatívnym komentárom. Narozdiel od iných osobností, moderátor vyrastajúci v Tirolsku, nemá problém čeliť aj tvrdej kritike. S negatívnymi názormi sa stretáva na sociálnych sieťach, no ťažkú hlavu si z nich nerobí. „Keby ľudia vkladali toľko energie do riešenia podstatných vecí, ako do týchto komentárov, mohli by sme sa mať všetci lepšie,“ hovorí.

Kritický názor na zozname otázok si vyžiadal prečítať dokonca sám. Mail od nespokojného diváka znel: „Chcel by som vedieť, prečo ste prišli na Slovensko, keď v Rakúsku ste boli jeden z najúspešnejších rádiových moderátorov a tu ste v podstate nikto. Žeby to s tou vašou kariérou v Rakúsku nebolo až tak slávne? A ešte ďalšia vec. Televízia vás vykresľovala ako geniálneho moderátora, pri tom, poviem vám, že ako moderátor ste veľmi slabučký a nechápem, kto vás na Slovensku dotlačil do televízie. Ak mi odpoviete pravdivo na moje otázky, budem vám veľmi vďačný.“

K tomu, prečo prijal ponuku moderovať Páli vám to? sa vyjadril veľmi jasne: „Keby ste vy mali takúto šancu tak myslím, že aj vy by ste ju zobrali, aby ste si to vyskúšali. A ja si myslím, že vyskúšať to, čo sa môže stať.“ Problém nemal reagovať ani na názor, že ako moderátor je „veľmi slabučký“: „Každý ma svoju mienku, niektorým sa páči modrá farba niekomu červená, či slabučký alebo geniálny, to je úplne jedno.“ Tomáš dokonca vyzýva diváka, aby si prišiel do hry zahrať a aby sa s ním stretol. „Odporučil by som vám, aby ste si prišli zahrať. Dáme si kávičku, možno si aj potykáme a uvidíme koľko nahráte, dúfam, že veľmi veľa, lebo je to stále krásne, keď sem ľudia prídu a vyhrajú veľa peňazí,“ uzatvára Tomáš svoju odpoveď.