849. Pôrod

Dominika (IVANA KUXOVÁ) začne rodiť a napriek tomu trvá na tom, že chce do inej nemocnice. Hoffa (ZUZANA FIALOVÁ) ju včas zastaví, aby nerobila hlúposti. Petra (PETRA BLESÁKOVÁ) chce volať Masláka (JÁN KOLENÍK), ale Silvia (KRISTÍNA TURJANOVÁ) jej to, našťastie, vyhovorí. Miška (MIŠKA JAVORČEKOVÁ) šokuje Ivanu (DIANA MÓROVÁ) a Zdeňka (MARTIN TRNAVSKÝ), že sa s ockom budú sťahovať do bytu po Angie. Ivana ju ubezpečuje, že to iste len zle počula, lebo ten byt určite nie je na prenájom.

Pani Janka (BOŽIDARA TURZONOVOVÁ) zistila, že v paneláku bude tetovací salón a, ako obvykle, je zásadne proti. Keď vidí, ako tam Imre (SVÄŤO MALACHOVSKÝ) a Gejza (RENÉ ŠTÚR) sťahujú Fedorove veci, sľúbi im kávičku a koláčik, ak to všetko odnesú naspäť. Mia (DANICA MATUŠOVÁ) sa dozvie, že Patrik (SAMO SPIŠÁK) vzal Samka k sebe do garsónky a je pre to trochu naštvaná, lebo mu nedôveruje. Večer prespí u Jančovcov a Soňa (ZUZANA HAASOVÁ) jej na raňajky pripraví lukulské hody. Inči (ZUZANA ŠEBOVÁ) a Renči (ZUZANA PORUBJAKOVÁ) vymýšľajú svadobný dar pre ocka a Ajku (ZUZANA TLUČKOVÁ), no na ničom sa nevedia zhodnúť. Inči navrhuje let vrtuľníkom, Renči je proti.

Kým Ivana číta deťom rozprávku, Zdeněk zaspí na gauči. Keďže ho nechce budiť a nechá ho u seba prespať. Ráno Michal (MAJO MIEZGA) prichádza po baby o čosi skôr a Zdeněk sa sotva stihne osprchovať, keď ho Ivana polonahého vystrčí na balkón. Neostáva mu nič iné, ako prejsť cez byt Jančovcov. Monča (DADA DUDITŠOVÁ) naháňa Fedora (ŠTEFAN SKRÚCANÝ), aby sa konečne presťahoval do nových priestorov. Fedor je mrzutý, lebo Monča tam chce ísť spolu s ním a spraviť si tam nechtové štúdio.

Egon (MATEJ LANDL) sa rozčuľuje nad pomalým tempom výstavby a hlučným telefonátom zobudí Michala, ktorý je po nočnej. Michalovi už lezie na nervy, že mu Egon berie jedlo a nedá mu spať. Jakub (VLADO KOBIELSKY) presviedča Egona, aby sa vrátil k Alici (ZUZANA VAČKOVÁ), no Egon trvá na tom, že Alica ho musí najprv odprosiť. Dominika je po pôrode a aj napriek menším komplikáciám všetko dobre dopadlo. Silvia jej predstavuje jej syna... 

10. séria - Ďalšie epizódy

HLÁŠKYZO SERIÁLU

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettera TV JOJ a dostávajte novinky zo zákulisia relácie Panelák z prvej ruky.

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.