919. Srdiečko

Anička (ANNA SAKMÁROVÁ) má zjavne akéhosi nápadníka a v Maslákovi sa prebudia ochranárske pudy staršieho brata. Chce vedieť, s kým sa stretáva. Stano (MICHAL HUDÁK) a Denisa (ANDREA KARNASOVÁ) sú na pohovore s adopčným úradníkom a keďže sa Stanovi podarí trocha prerieknuť, zamaskuje to francúzskym bozkom.

Patrik (SAMO SPIŠÁK) očividne veľmi žiarli a Zuzka (KLAUDIA MATUŠČINOVÁ-KOLEMBUSOVÁ) mu vysvetľuje, že fotka, čo našiel v zásuvke, je z oslavy, na ktorú šla iba kvôli malej, a vôbec nič neznamená. Monča (DADA DUDITŠOVÁ) je v šoku, že Fedor (ŠTEVO SKRÚCANÝ) chce ostať v Bratislave, ale Fedor v tom vidí hlavne ekonomické výhody. On bude robiť kšefty tu a Monča na východe.

Max (ĽUBKO VESELSKÝ) je na návšteve u Jakuba a pýta sa Hoffy (ZUZANA FIALOVÁ), aké je to byť zamilovaný. Imre (SVÄŤO MALACHOVSKÝ) a Gejza (RENÉ ŠTÚR) sú u Masláka na pravidelnej rannej balkónovej návšteve a Maslák (JÁN KOLENÍK) sa ich pýta, či náhodou nenechali Aničke valentínske srdiečko.

Michal (MAJO MIEZGA) sa vracia domov po ťažkej nočnej zmene a v domnienke,  že všetko je už presťahované, sa dobýja k Patrikovi a Zuzke. Paťo mu oznamuje, že veľké sťahovanie ich ešte len čaká. Jogi (MICHAL KUBOVČÍK) prichystal valentínsky darček nielen pre Inči (ZUZANA ŠEBOVÁ), ale aj pre Ajku (ZUZANA TLUČKOVÁ), čo Cinegeho naštve a najradšej by Jogiho zakopal niekde, kde ho nikto nikdy nenájde.

Pani Jana (BOŽIDARA TURZONOVOVÁ) sa dozvie o veľkom sťahovaní národov a keďže vôbec nechápe, prečo to robia, špekuluje, či sa Ivana (DIANA MÓROVÁ) a Michal nepohádali. Maslák chce, aby Bajza predpísal Aničke nejakú antikoncepciu, ale Nataly (PETRA BLESÁKOVÁ) ho bráni, že bez riadneho vyšetrenia to nepôjde.

Svetlana (KRISTÍNA GREPPELOVÁ) sa chystá predstaviť rodičom svojho partnera a Fedor sa pre istotu výrazne posilní alkoholom. Keď k nim konečne dorazí, je na pohľad jasné, že jej partner je výrazne starší, ako čakali. Jogi pomáha Ajke pretočiť prepchatý mlynček na mäso, keď do kuchyne vletí Cinege a nájde ich vzdychať v čudnej polohe.

Paťo sa Maslákovi prizná, že to s tým srdiečkom bol iba taký žart, no Maslák sa nesmeje, ale chytí ho pod krk. Jakub (VLADO KOBIELSKY) si náhodou prečíta list, ktorý Ingrid zanechal jej bývalý, a je z toho v šoku.

11. séria - Ďalšie epizódy

HLÁŠKYZO SERIÁLU

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettera TV JOJ a dostávajte novinky zo zákulisia relácie Panelák z prvej ruky.

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.