Multimilionár Tkáč si kúpil starú škodovku!

Už skutočne nevie, čo s peniazmi?!

Podnikateľ Patrik Tkáč sa stal novým majiteľom „panelákovej“ vytúningovanej červenej embéčky. Pri kúpe mal veľmi dobrú náladu. Veď akoby aj nie, keď ju kúpil len za 40 tisíc korún (1328 Eur) a to rovno od Jakuba Švehlu (Vlado Kobielsky). A tak rozšíril svoj vozový park aj o takýto raritný kúsok, ktorý konkuruje zelenému trabantu, čo dostali ako svadobný dar.

Nákup nezvyčajného fára bol však hraný. A to doslova. Scénka bola nakrúcaná pre seriál Panelák, kde si multimilionár zahral epizódnu postavu. „Myslím, že to herci majú ťažké. Mal som tam dokopy dva a pol vety a manželka ma s nimi cepovala celý večer,“ prezradil s úsmevom Patrik Tkáč, ktorého na nakrúcanie manželka Iveta prišla povzbudiť aj s dcérkou Karolínkou. Pre Tkáča to však nebola prvá filmová skúsenosť. Okrem toho, že pred nedávnom nakrútil pre svoju polovičku videoklip, ako sám prezradil, na základnej škole za tristo korún pred kamerou predvádzali kotrmelce v červených trenkách.

Na honorár za scénku v Paneláku však nečaká, keby ale nejaké korunky naozaj dostal, určite by si doprial za ne teplý čaj... Na nakrúcaní totiž poriadne premrzol.