Adelka z Prázdnin, ako ju nepoznáte: Jej krásny spev vám vyrazí dych!

Toto musíte počuť.

Na nedávnej autogramiáde známych osobností JOJky pri príležitosti 3. narodenín nákupného centra Bory Mall sa mohli diváci priamo v ňom stretnúť s mnohými obľúbenými tvárami, porozprávať sa a získať od nich aj nejaký ten podpis. Okrem toho však mali možnosť naživo vidieť aj niečo špeciálne –napríklad živý koncert mladej herečky a predstaviteľky Mie z Našich – sympatickej Sáry Polyakovej a rovnako aj koncert Adelky Heftyovej z Prázdnin. Prvá z nich si zvolila Stevieho Wondera a jeho Isn't She Lovely. Adelka rozhodne nechcela zaostať a aj ona si zvolila pieseň v angličtine, konkrétne to bol kanadský spevák Shawn Mendes a jeho There's Nothing Holdin' Me Back.

Prazdniny - Autogramiáda v Bory Mall Prazdniny - Autogramiáda v Bory Mall Zdroj: joj.sk

​Spev mladej herečky všetkých príjemne prekvapil, veď zvládnuť takúto náročnú pesničku a navyše celú v angličtine rozhodne nie je jednoduché. „Mne sa spievalo celkom fajn, len mi uprostred vyschlo hrdlo. Mala som trochu trému, no potom to všetko skvele dopadlo,“ tešila sa Adelka zo svojho výkonu. Na javisku bolo vidieť, že sa cíti ako ryba vo vode aj vďaka výberu interpreta. Práve Shawn Mendes spolu s Edom Sheerenom patria medzi jej top spevákov. Skvelý výkon ešte viac umocnila Adelkina dokonalá angličtina. Tento jazyk sa pritom učí od prvej triedy a navyše chodí aj na doučovanie. Niet divu, že jej spevácke výkony sa páčia nielen divákom, ale aj rodičom a sestre.

Všetky epizódy Prádznin nájdete v našom bezplatnom archíve!

HLÁŠKYZO SERIÁLU

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.