Tešte sa na špeciálny vianočný film Prázdnin: Kedy ho uvidíte v telke?

O čom to celé bude?

Tento rok bude v znamení tých pravých prázdnin aj na vašich televíznych obrazovkách. Len pred pár dňami sme ukončili niekoľkomesačnú náročnú výrobu tretej série populárneho seriálu Prázdniny a už onedlho uvidíte všetkých obľúbených hrdinov v tak trocha netradičnej polohe. Už o pár týždňov - 19. decembra, uvidíte na JOJke špeciálny vianočný film Prázdnin, v ktorom sa môžete tešiť nielen na to, ako naše rodiny prežijú Vianoce, ale aj na ich spoločný prázdninový výlet plný dobrodružstiev. Rodičia s deťmi sa totiž vyberú na lyžovačku do hôr, kde ich však namiesto pohodovej dovolenky v tatranskom hoteli čakajú veľké prekvapenia. 

Na čo všetko sa môžeme tešiť v zimnom špeciáli?

Naši prázdninoví hrdinovia sa tentokrát vyberú spoločne na lyžovačku do hôr. Všetko majú naplánované a už sa nevedia dočkať, kedy si chlapi s deťmi zalyžujú a ženy si oddýchnu v hotelovom wellnesse. To by však neboli Prázdniny, keby šlo všetko ako po masle. Najmä, keď sa má o ubytovanie a program postarať Jano Jančich. A tak naše rodiny namiesto pohodovej dovolenky v tatranskom hoteli zažijú nečakané dobrodružstvá v chate na samote. Ešte predtým však uvidíme aj to, ako prežívajú Štedrý deň. Ani ten sa nezaobíde bez prekvapení.

Vianočný film Prázdniny uvidíte už 19. decembra na JOJke!

HLÁŠKYZO SERIÁLU

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.