Rockový zabijak

Rockový zabijak

Sex, drogy a unesená manželka.

Súboj rockovej superhviezdy s čílskym podsvetím.
Keď manželku slávneho rockera na dovolenke v Čile unesú banditi, starnúca hviezda sa musí stať hrdinom aj napriek svojej vôli.
Starnúca rocková superhviezda Turk Henry je pekelne bohatý a ženatý so supermodelkou. Na dovolenke v Chile jeho manželku záhadne unesie skupina odpadlíkov. Keď sa od miestnych úradov nedočká pomoci, Turk vezme záchranu do vlastných rúk. Doteraz si sám dokázal len objednať sendvič od hotelovej služby, a zrazu musí zanechať svoj komfortný život rozmaznanej celebrity a vydať sa do smrtiacej džungle kriminálneho podsvetia Santiaga, aby čelil bezohľadným banditom. A tak sa unavený rocker na staré kolená stane ešte aj hrdinom. Náhodným hrdinom...

Britská akčná dobrodružná kriminálna komédia (2017)
Hrajú: A. Banderas, O. Kurylenková, B. Cura, M. Valley, A. Loftusová, M.D Wall, E. Jofre, F. Godoy, J. Swift, A. Francoliniová a ďalší.
Réžia: Simon West
(92min)

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.