Kristína Tormová má už poriadne veľké bruško: Aha, aká je z nej rozkošná tehuľka!

Herečku Kristínu Tormovú sme stretli na nakrúcaní novej relácie Rozum v hrsti s rastúcim bruškom. Prezradila nám, ako a či vôbec sa zmenili jej nálady a správanie sa počas druhého tehotenstva.

​Hlavná hviezda seriálu Som mama, herečka a spisovateľka Kristína Tormová, len nedávno oznámila všetkým svojím fanúšikom a divákom seriálu Som mama, že o pár mesiacov privedie na svet nového človiečika. Po Danke Šencovej a Zuzke Kanócz sa tak pridala k ďalším herečkám z tohto seriálu, ktorým sa podarilo v priebehu krátkeho času otehotnieť.

Hrdá mamina dvojičiek Ely a Matildy si už dnes večer zasúťaží v šou Rozum v hrsti. Ako nám však herečka priznala, aktuálne sa cíti lepšie než kedykoľvek predtým. K tomu jej výrazne pomáha aj to, že aktívny pohyb sa zatiaľ rozhodne nerozhodla obmedziť, práve naopak. Kristína napríklad stále chodí pravidelne behať. Je to podľa nej lepšie, než keby mala sedieť len tak stále doma na zadku. "Mám tiež aktívnu jogu a podobné aktivity. Normálne cvičím a myslím si, že je to ešte v poriadku," hovorí Kristína. Herečka navyše rozhodne popiera akékoľvek zmeny, ktoré by na sebe badala v súvislosti s tehotenstvom. "Naďalej som hyperaktívna, akurát to delím medzi viacero telíčok," dodala Kristína. 

Sledujte šou Rozum v hrsti dnes o 20:35 hod. na JOJke!

Redakcia / LM

Redakcia / LM

Viac článkov od autora

Najčítanejšie nanoviny.sk