Len pre odvážnych: Návod, ako sa čo najbližšie dostať k žene vašich snov!

Funguje to aj podľa vás?

Ako sa muž dostane čo najbližšie k žene svojich snov, aby ju mohol napokon poľahky zbaliť? Existuje mnoho spôsobov, no len niektoré z nich skutočne fungujú. Treba však priznať, že viaceré z nich sú až príliš riskantné, no možno stojí za zváženie vyskúšať ich. Svoje o tom vie aj najväčší odborník na ženy René.

Semafor - Bol Erik skutočne gay alebo to len na Monču hral? Semafor - Bol Erik skutočne gay alebo to len na Monču hral? Zdroj: joj.sk

V bláznivom komediálnom seriáli si Thomas Puskailer zahral najlepšieho Mončinho kamaráta Erika, ktorý má k svojej kamarátke až príliš blízko, a to najmä fyzicky. Pointa bola v tom, že Erik je v skutočnosti gay, a tak s ním fyzické dotyky s Mončou absolútne nič nerobia. Niečo iné si však myslí René a Mončin frajer Miro. Obaja si naňho museli dať veľký pozor a rozhodne ho nenechali na pokoji po tom, čo videli, ako Erik Monči obchytkáva prsia.

René si bol viac než istý, že Erik nie je gay, ale na Monču to len hrá, aby sa k nej tak mohol dostať čo najbližšie. Snažil sa o tom presvedčiť aj samotného Mira, ktorý začal na Erika totálne žiarliť. René to pritom nehovoril len tak. On sám sa kedysi zahral na gaya menom Mário, ktorý sa pred ženami tváril, že s ním vzájomné dotyky nič nerobia. Bola to však len obyčajná hra s cieľom dostať sa k ženám čo najbližšie a hlavne tam, kam bežní heterosexuálni muži nemôžu. Tento návod je však len pre skutočne odvážnych jedincov.

Celú epizódu Semaforu nájdete v našom bezplatnom archíve!