Milujú sa, no bocian k nim zatiaľ nepriletí: Prečo Prachařovci nechcú spoločné dieťa?

Čo je za tým?

Keď sa moderátor Jakub Prachař a modelka Agáta Hanychová tajne zosobášili na jar v roku 2013 v Mariánskych Lázňach, spôsobili tým vo vlnách šoubiznisu poriadny rozruch. Nič totiž nenasvedčovalo tomu, že kontroverzná tmavovláska vstúpi do stavu manželského. Napriek tomu, že títo dvaja sú sebou vzájomne očarení a na každej spoločenskej udalosti sa k sebe túlia ako hrdličky, ani po troch rokoch nemajú spoločné dieťa. Vychovávajú spolu len Prachařovej syna Kryšpína, ktorého má s bývalým partnerom Mirkom Dopitom.

Podľa toho, čo pre špeciálne vydanie Sladkého života prezradila samotná Agáta, v najbližšej budúcnosti sa to ani nestane. Prečo? „V najbližších desiatich rokoch určite nechceme žiadne druhé dieťa. Nechceme mať tieto nové steny pomaľované tými pastelkami. Nie, ja som mala dieťa veľmi mladá, takže keď budem mať druhé dieťa v 37-mich rokoch, tak je to ešte kopec času. To druhé dieťa si naozaj užijem a budem s ním doma. Teraz sa stále ponáhľam niekam do práce. Vtedy tu už budem sedieť a to sedenie tu ma nebude tak štvať ako teraz v mojom veku,“ myslí si Agáta. 

Chcete sa o kontroverznej modelke a moderátorke dozvedieť ďalšie exkluzívne informácie a pikošky? Tak sledujte špeciálne vydanie Sladkého života s Agátou Prachařovou už dnes o 22:00 na JOJke!