Leto 2011: Konečne oddych!

Sympatická herečka Jarka Hittnerová sa nevie dočkať dvojmesačného oddychu. Pred tým však stihne rozlúčku s kolegami zo Súdnej siene.

„Pre mňa sa začne leto prvým júlom,“ začala rozhovor o tohtoročnom lete advokátka Súdnej siene Jarka Hittnerová. Ako herečka a učiteľka spevu na konzervatóriu v Nitre má za sebou 10 rušných mesiacov a tak pre ňu leto znamená hlavne zaslúžený oddych: „Od septembra do júna je pre mňa ako divadelná, tak školská či televízna sezóna. Škola nám končí a nielen my pedagógovia ale aj deti sa tešíme, že prichádza voľno a zaslúžený oddych.“ Či niekomu sama spestrila leto prípravou na septembrové reparáty, jasne odpovedala s úsmevom: „Nie, z môjho predmetu určite nie.“

Aj keď Jarka pracuje na niekoľkých miestach, tohtoročné leto strávi na Slovensku. Dovolenkové plány nepodporil stav jej peňaženky. „Mala by som všelijaké plány, ale ekonomická situácia to nedovoľuje. Budem rada ak sa nám podarí predĺžený víkend niekde na Slovensku.“ Dva mesiace voľna znamenajú aj oddych od Súdnej siene. Keďže sa s kolegami nestretne pár týždňov, už dnes chystajú letnú rozlúčku. „Aj keď už niektorí nebudú môcť na rozlúčku prísť, budeme ju mať a vyslovene v kolektíve Súdnej siene,“ prezradila na záver.