Toto Bílá len tak nerozdýcha: Lucie, čo sa ti stalo s hlasom?

Takto ste českú slávicu ešte nepočuli.

Pripravte sa na poriadnu dávku pozitívnej energie a skvelej nálady. Do auta k Sväťovi Malachovskému si sadne viacnásobná česká slávica Lucie Bílá. Vysoké tóny, ktoré vyspieva Lucka, nedokáže len tak hocikto, preto sme jej to trochu skomplikovali. Slávica sa musela najskôr nadýchnuť hélia z balónu, až potom začala spievať, čím dokonale pobavila moderátora Super Karaoke. Úžasná popová a muzikálová speváčka i herečka si počas jazdy autom zaspieva spolu so Sväťom jej najväčšie hity. Moderátor a Lucie nebudú stále cestovať osamote, ale pripojí sa k ním aj temperamentná kapela Cigánski diabli. Malachovský spolu so speváčkou zažijú naozaj úžasnú atmosféru aj počas klasickej opekačky v krásnej prírode.

​To, že má Bíla výnimočný hlas, ocenil aj český prezident Miloš Zeman, ktorý udelil slávici medailu za zásluhy štátu v oblasti umenia. Vďaka svojmu úžasnému talentu, charizme a zmyslu pre humor patrí Lucie Bílá medzi najobľúbenejšie a najpopulárnejšie speváčky v susednom Česku, ale aj u nás. 

​Sledujte šou Super Karaoke v stredu o 22:00 hod. na JOJke!

Tagy: Lucie Bílá Super Karaoke Sväťo Malachovský

HLÁŠKYZ RELÁCIE

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.