Líder skupiny IMT Smile poriadne prekvapil: Táslerovo hobby si nemôže dovoliť každý!

Spevák prezradil ako najradšej trávi svoj voľný čas.

​Obľúbená skupina IMT Smile už túto stredu nasadne do auta k Sväťovi Malachovskému. V šou Super Karaoke členovia kapely prezradia rôzne zaujímavosti a pikošky z hudobnej, ale aj osobnej oblasti. V skupine sa prestriedalo mnoho muzikantov, ale bratia Táslerovci sú dlhoročné stálice. Ich začiatky neboli ľahké a na prvé koncerty jazdili vlakom. ,,Cestovanie je hobby, to ma baví ísť niekde a spoznávať niečo nové,“ prezradil Tásler. Líder kapely sa netají tým, že rád objavuje nové krajiny a momentálne je jeho obľúbenou destináciou Kambodža. 

​Ivan Tásler je odchovaný na viacerých hudobných žánroch a veľkým vzorom mu bol Robo Grigorov, ktorý ho priviedol k reggae štýlu. Do auta si sadne aj Milan Lasica, ktorý sa postará o skvelú atmosféru. Diváci sa môžu tešiť aj na koncert, ktorý skupina zakončí veľkým ohňostrojom. Nezabudnite si zapnúť svoje televízne obrazovky, začíname po seriáli Za sklom 2.

Sledujte šou Super Karaoke zajtra o 22:50 na JOJke!

Tagy: IMT Smile Ivan Tásler Super Karaoke

HLÁŠKYZ RELÁCIE

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.