Denisa z Take Me Out randila len s černochmi: Je pravda, čo si o nich ženy šuškajú?

Poznáme odpoveď!

V druhej epizóde zábavno-zoznamovacej šou Take Me Out sa medzi slobodné šelmičky zaradila aj 23-ročná tanečníčka a študentka marketingu Denisa. Tá sa tesne po zoznámení so sexi hasičom priznala, že ju čaká jej prvé rande so Slovákom. Doposiaľ totiž randila len s cudzincami a to najmä s černochmi. Nás preto zaujímali zaujímavosti a pikošky z jej predchádzajúcich vzťahov. „Mala som aj zahraničné známosti, ale aj na Slovensku sú. Nie je ich veľa, ale sú. Jasné, že som si prešla aj zlými skúsenosťami, ale mám aj dobré skúsenosti. Sú úplne iní ako naši muži. Život berú zľahka, neriešia banality, čo by možno nejaký Európan riešil. Sú galantní. Slováci, sorry, ale ste arogantnejší a viac namyslenejší. My Slovenky sa snažíme byť krásne pre nich, aby sme ich zaujali. Ale oni sú vychovaní tak, že žena je poklad, o ktorý sa treba starať a treba si o vážiť,“ začala svoje rozprávanie o vzťahoch s „čokoládkami“.

Po niekoľkých vzťahoch si Denisa na predsudky okolia zvykla a už ich nerieši. Stále sa jej však stane, že na ňu ľudia pozerajú cez prsty. „Raz sme šli po ulici a dedko zakričal, aby som si dávala pozor, lebo ma predá za drobné. Ale čo už s tým mám robiť? Rodičia s tým, samozrejme, neboli v pohode na začiatku, ale zvykli si. Trošku to zo začiatku otcovi prekážalo, ale mama ma minule prekvapila, že si čítala o krajine pôvodu môjho bývalého. Bol z Ghany,“ prezradila. Každého určite zaujíma, či je naozaj pravda to, čo si o černochoch ženy šuškajú. Sexi tanečníčky sme sa to opýtali za vás. „Nie je to pravda, práveže. Ako, úprimne, sú to predsudky. Je to úplný mýtus. Veľa ľudí si myslí, že som s černochmi práve kvôli tomu, ale vôbec to tak nie je,“ dodala s úsmevom.

Sledujte šou Take Me Out opäť v sobotu o 20:35 na JOJke!

Všetky epizódy nájdete v našom bezplatnom archíve!

Tagy: TAKE ME OUT

HLÁŠKYZ RELÁCIE

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.