Máme fotku Zuzanity pred plastikou pŕs: Veď ona bola plochá ako lata!

Rozdiel medzi fotkou z minulosti a zo súčasnosti je obrovský.

V zábavno-zoznamovacej šou Take Me Out na seba strhla azda najviac pozornosti sexica Zuzanita, ktorá single mužov v každej epizóde častuje poriadne štipľavými hláškami. Všetci sme si ju však zapamätali aj vďaka bujnému poprsiu, ktoré si nemožno nevšimnúť. Hoci je už na prvý pohľad jasné, že si svoje vnady dala vylepšiť u plastického chirurga, určite vás prekvapí, ako na tom bola, než si ľahla pod nôž. „Moje boli nulky. Hovorí sa tomu nič, nula, úplne lata, plochá,“ povedala blondínka pre joj.sk.

Zdroj: archív Z.Ž.

Rozhodnutie, že pôjde na zákrok, padlo paradoxne na dovolenke s rodičmi. „Prsia mám zväčšené už trikrát. Prvý raz to bolo po skončení vysokej školy. Šli sme s rodičmi na dovolenku a jeden chalan mi povedal, že mám prsia ako lopatky. Dosť ma to zamrzelo a vtedy mi ocino doprial darček. Skončila som vysokú školu a zaplatil mi prvú operáciu. Videl, že trpím. Dospelá žena a žiadne prsia. Na šaty aj na plavky to vyzeralo hrozne,“ zaspomínala si Zuzanita, ktorá si svoje poprsie dala doposiaľ vylepšiť už tri razy.

​Sledujte šou Take Me Out opäť v sobotu o 20:35 na JOJke!

Všetky epizódy nájdete aj v našom bezplatnom archíve!

Tagy: TAKE ME OUT Zuzanita

HLÁŠKYZ RELÁCIE

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.