Dajana schovala do vrecka všetky šelmičky: Porazila ich svojím sexi zadkom!

Vďaka nemu si ju vybral najkrajší chlap z celej šou.

Pri sledovaní zábavno-zoznamovacej šou Take Me Out sme si už pomaly zvykli na to, že pri párovaní single mužov a slobodných šelmičiek niekedy nastávajú poriadne zvraty. Jeden prišiel aj v najnovšej epizóde zoznamky, keď do rozpáleného štúdia prišiel Levičan Peter. Dievčatá z neho boli nadšené a po treťom kole mu ostalo neuveriteľných dvadsaťosem dievčat, čo sa ešte doposiaľ nestalo. Jeho výber tak vyzeral veľmi náročne. Predsa len, vybrať si spomedzi toľkých krásnych a sexi šeliem, dá zabrať. V skutočnosti sa však „nabúchaný“ alfasamec nemusel veľmi rozhodovať. Ženu, s ktorou pôjde na rande, mal veľmi dobre vybratú. Presvedčil ho o tom aj pohľad na jej pozadie. „Prišla mi taká skromná a jednoduchá. Pekná a prirodzená. Vybral som si ju trochu aj kvôli tomu zadku. Fakt bol veľmi pekný,“ povedal Peter o Dajane, ktorá bola od začiatku šou skôr viac-menej nenápadná.

Zdroj: TV JOJ

​Keď si tmavovláska uvedomila, že porazila všetky šelmy a na rande s Petrom ide práve ona, slová sa jej nehľadali ľahko. „Najkrajší chalan, čo sme tu mali, si vybral mňa. Nechápem a neviem prečo. Čím som si to zaslúžila? Ale ďakujem! Keď došiel za nami, očaril ma, že som nevedela, čia som. Rajcuje ma na ňom jeho postava a neskutočne dobre vyzerá. Vyzerá ako Jason Statham,“ dodala. Vydrží jej toto nadšenie aj po rande? To uvidíte už budúcu sobotu!

Všetky epizódy nájdete aj v našom bezplatnom archíve!

Tagy: TAKE ME OUT

HLÁŠKYZ RELÁCIE

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.