Šelmičky z Take Me Out sa ukázali bez mejkapu: Jednu z nich takmer nespoznáte!

Šminky vedia poriadne zmeniť výzor...

V obľúbenej zábavno-zoznamovacej šou Take Me Out sú v každej epizóde naše šelmičky dokonale nalíčené, učesané a vystajlované. Prirodzene, veď sa chcú zoznámiť so single mužmi a vedia, že prvý dojem je obzvlášť pri randení dôležitý. Keďže počas nakrúcania boli šelmičky vždy pod vrstvou šminiek, v tesných šatách a vo vysokých podpätkoch, mimo kamier veľmi ocenili, keď sa mohli premeniť na „dievčatá od vedľa“. Dokonca aj jedny z najvýraznejších dievčat, Zuzanita, Martinka a Dana, nechali farbičky a sexi oblečenie odpočívať a namiesto nich stavili na prirodzený výzor a ležérne oblečenie.

Hoci sú všetky tri šelmičky bez pochýb atraktívne či už s mejkapom alebo bez, u najmladšej z nich, Martinky, vidieť najväčší rozdiel. Keď je totiž nalíčená, je z nej poriadna sexbomba a hádali by sme jej aj viac rokov. Keď je však bez mejkapu, pôsobí ako roztomilá školáčka. V akých outfitoch budú vyrážať single mužom dych v najnovšej epizóde?

Sledujte šou Take Me Out už v sobotu o 20:35 na JOJke!

Všetky epizódy nájdete aj v našom bezplatnom archíve!

Tagy: TAKE ME OUT

HLÁŠKYZ RELÁCIE

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.