Simonka svojím vyjadrením baví Slovensko: TAKTO že podľa nej vyzerá prirodzenosť?

Extravagantná Simonka, ktorú sme spoznali v zoznamke Take Me Out, na seba strháva pozornosť aj po tom, čo sa už stala maminou. Tentoraz fanúšikov pobavila svojím názorom na to, ako vyzerá prirodzenosť.

Tmavovláska Simonka patrí k tým účinkujúcim zo šou Take Me Out, ktoré pútali najviac pozornosti a ich lesk nevyhasol ani pár rokov po nakrúcaní. Bujný dekolt, poriadne napumpované pery, výrazný mejkap, extravagantné oblečenie a doplnky boli počas pôsobenia v šou jej neoddeliteľnou súčasťou. Svojho imidžu sa nevzdala ani po tom, čo sa po prvý raz stala maminou. Vyťahané tepláky, strhanú tvár či mastné vlasy by ste u nej hľadali márne. O to viac svojich fanúšikov prekvapila, keď sa na jej Instagrame začalo objavovať čoraz viac fotiek, na ktorých pózuje nenalíčená. Bez mejkapu je z nej úplne iná žena a musíme povedať, že jej to svedčí oveľa viac a pôsobí jemnejšie.

Uvedomila si to aj samotná Simonka, ktorá priznala, že farbičky z kozmetickej taštičky vyťahuje čoraz menej. Hoci líčidiel sa začína vzdávať, čo jej fanúšikovia veľmi oceňujú, stále im prekážajú jej veľké upravené pery. O to viac Slovač pobavila vyjadrením o svojej prirodzenosti. Nikdy som si nepomyslela, že sa mi raz bude páčiť prirodzenosť. Žiadne kilá make-pu, proste rozcuchané vlasy, ani špirála, proste úplne „nahá" tvár,“ napísala na sociálnej sieti. Nuž, proti gustu žiaden dišputát. Každopádne, Simonkinu premenu oceňujeme.

Tagy: Simonka