Zábavná zoznamka Take me out sa vracia na JOJku: Kedy uvidíte nové časti?

Tridsať slobodných a sexi šelmičiek, štyria single muži a dvaja moderátori. To je kombinácia, ktorá tvorí zábavno-zoznamovaciu šou Take me out. Tento formát vás svojimi hláškami bavil týždeň čo týždeň a teraz sa vracia so svojou druhou sériou!

Naprieč celým svetom vysielajú rôzne televízie rôzne šou, medzi ktorými nechýbajú ani tie zoznamovacie. Väčšina z nich má nejaké spoločné atribúty, pričom jedným z hlavných je hľadanie láskyŠou TAKE ME OUT je však úplne iná. Je provokatívna a veselá, pôvodom britská zoznamovacia šou, v ktorej všetko závisí od prvých dojmov. Tridsať nezadaných žien má len letmý pohľad, aby rozhodli o budúcnosti muža, ktorý je v súťaži prihlásený. Ak sa im páči, muž pokračuje v šou ďalej, ale ak žiadnu nezaujme, veľmi rýchlo si zakývajú na rozlúčku. Toto rýchle rozhodovanie a zoznamovanie so sebou pochopiteľne prináša rôzne situácie a koktejl azda všetkých emócií. Od flirtu, cez vtipkovanie, smiech, štipľavé komentáre po sarkazmus a ostré výmeny názorov. V Take Me Out skrátka uvidíte všetko, čo ľudia bežne zažívajú počas randenia. A my vám garantujeme, že sa bude na čo pozerať aj v druhej sérii!

Zoznamovacia šou Take me out od spoločnosti Fremantle pokračuje v tejto sezóne premiérovými časťami na JOJke v druhom večernom vysielacom pásme.  Divákom prinášame túto netradičnú šou, ktorá má v zahraničí na svojom konte niekoľko zásnub, svadieb a dokonca šťastných rodín. Zoznamovacou šou vás budú sprevádzať vynikajúci moderátori Milan Junior Zimnýkoval a Jakub Prachař.

Sledujte šou Take me out už 7. septembra po šou Česko Slovensko má talent na JOJke!

 

redakcia / LF

redakcia / LF

Viac článkov od autora