Telkáč - Marcel Grega a Janko koleník

JOJka je už piatykrát najobľúbenejšou televíziou na trhu!

(06.05.2016) Diváci opäť rozhodovali o svojich obľúbených televíznych tvárach a programoch v ankete Telkáč roka 2015, ktorej ocenenia včera spoznali svojich víťazov. Televízia JOJ zožala aj tentokrát veľký úspech.

V ankete Telkáč roka 2015 vyhrala televízia JOJ v piatich kategóriách z jedenástich nominovaných, pričom sa už piaty raz po sebe stala „televíziou roka“. V internetovej ankete, ktorú každoročne vyhlasuje spoločnosť Zoznam.sk, čitatelia a diváci znova potvrdili, že zo spravodajských relácií slovenských televízií najviac preferujú Noviny TV JOJ. Najobľúbenejším hercom uplynulého roka sa stal Ján Koleník, ktorého diváci majú možnosť sledovať v seriáli ZOO a v kategórii herečka zvíťazila Zuzana Šebová, ktorá tiež účinkuje v jojkárskej ZOO, či v zábavnej show Inkognito. Diváci tiež rozhodli, že spomedzi moderátorov si prvenstvo zaslúži Vilo Rozboril, ktorý na JOJke moderuje reláciu V siedmom nebi.

Telkáč roka 2015

Najobľúbenejší telkáč: Televízia JOJ
Najobľúbenejšia spravodajská relácia: Noviny TV JOJ
Najobľúbenejší  herec: Ján Koleník
Najobľúbenejšia herečka: Zuzana Šebová
Najobľúbenejší moderátor: Vilo Rozboril 

„Všetkým divákom ďakujeme za každý hlas v ankete. Veľmi ma teší každé jedno ocenenie, najviac však to, že si nás už piaty rok po sebe diváci zvolili za ich najobľúbenejšiu televíziu. Je to pre nás pozitívna spätná väzba. Moja vďaka patrí aj všetkým zamestnancom televízie JOJ a ľudom, ktorí sa na produkcii a vysielaní jej programov podieľajú,”  hovorí Marcel Grega, generálny riaditeľ JOJ Group.