Táňa Pauhofová-Za sklom 3

Kriminálka Za sklom v dvojporcii

Výnimočnú kriminálku Za sklom si budete od dnes, od utorka 29. októbra, môcť pozrieť v dvoch častiach za sebou. Televízia JOj tak vychádza v ústrety seriálovým fanúšikom a mladším cieľovým skupinám, ktoré sú zvyknuté sledovať na rôznych onlinových platformách niekoľko dielov seriálov naraz.

Televízia JOJ sa rozhodla ponúknuť svojim divákom najbližšie utorky večer dvojporciu seriálu Za sklom. Tretia séria kriminálky dosahuje totiž dobrú sledovanosť nielen na obrazovkách, obľúbili si ju aj diváci, ktorí seriál vyhľadávajú na webe. Podľa aktuálnych informácií vzbudila tretia séria Za sklom záujem aj u divákov, ktorí doteraz prvé dve série nevideli a vyhľadali ich práve v archíve na www.joj.sk. Ten je dostupný zdarma pre všetky pôvodné formáty televízie JOJ a je možné ho sledovať nielen z počitača, ale aj na redizajnovanej aplikácii TV JOJ. Prvú epizódu tretej série Za sklom si na webe doteraz pozrelo spolu 73 870 divákov, druhú 56 120, tretiu 48 264 a štvrtú
časť 38 736 divákov, pričom každým dňom počet pozretí jednotlivých epizód neustále rastie. Prostredníctvom aplikácie si všetky štyri epizódy pozrelo k dnešnému dňu viac ako 17-tisíc divákov.

Dnešné epizódy ponúknu opäť napätie a udalosti sa začínajú komplikovať. Kauza únosu a mŕtvola na prasacej firme straší dôležitých ľudí. Hrozí, že niekto z nich urobí chybu, ktorá ich odhalí. Medzi políciou a novinármi prebiehajú prvé pokusy o vybudovanie vzájomnej dôvery, ktorá je podmienkou pomoci pri vyšetrovaní. Polícia získa nové dôkazy aj v prípade Badalu, no ani to nestačí. Objavujú sa stopy, ktoré
diskreditujú vyšetrovateľov a Zora sa stráca v tom, ktorému z nich má veriť a kto je krivák. Vozner nezabúda a rozohráva hru, do ktorej sú namočení všetci. Do podozrenia z kriminálnej činnosti sa postupne dostávajú všetci vyšetrovatelia. Vzrastá medzi nimi nedôvera, obavy a vzájomné podozrievanie. Tajne sa preverujú a zisťujú, kto z nich je na akej strane. Neprehľadná situácia najviac vyhovuje mafii a ich ľuďom. Zadržanie veľkej ryby sa javí ako významný posun vpred, no nie je isté či aj to nie je len zásterka na zakrytie niečoho iného. Napätie vyvrcholí zadržaním jedného z vyšetrovateľov, ktorý je svedkom označený za vraha Hany.