[multi] Talent-castingy 2020 6022

Talentové kastingy sa rušia!

Televízia JOJ sa z dôvodu rešpektovania súčasného stavu a zodpovednosti k zdraviu všetkých účastníkov a spolupracovníkov na šou rozhodla zrušiť talentové kastingy!

Šou Česko Slovensko Má Talent zvykne pravidelne na jar usporiadať kastingové víkendy v Čechách a na Slovensku. Aj tento rok sa mali kastingy konať v našich mestách v dňoch od 21. do 22. marca a od 28. do 29. marca v Čechách. Vláda Slovenskej republiky v stredu 11. marca vyhlásila v súvislosti s rizikom šírenia koronavírusu na celom území našej republiky mimoriadnu situáciu. Vzhľadom na prebiehajúcu situáciu v krajine sa vedenie rozhodlo kastingové víkendy zrušiť.

„Našim prvoradým cieľom je zabezpečiť ochranu zdravia účastníkov kastingov aj štábu. Preto sme na základe analýzy aktuálnych informácií a po konzultácii s relevantnými autoritami rozhodli posunúť kastingy šou Česko Slovensko Má Talent,“ hovorí generálny riaditeľ JOJ Group Marcel Grega.

Nové termíny kastingov zverejníme v dostatočnom predstihu, aby sa uchádzači mohli čo najlepšie pripraviť. Prihlásených účastníkov zároveň prosíme o trpezlivosť.

Televízia JOJ prijala sériu bezpečnostných preventívnych opatrení vzhľadom na riziko prenosu koronavírusu. Vo štvrtok 12. marca sme zrušili nakrúcanie relácie Sedem. Nakrúcanie relácie V siedmom nebi sa konalo bez komparzu za prísnych bezpečnostných opatrení. O aktuálnej situácii ohľadom koronavírusu informujeme aj na webovej stránke www.noviny.sk a v spravodajských reláciách.