tlacova sprava

Seriál Panelák odštartoval novú sezónu s nadpriemerným výkonom

(26.08.2014) Špeciálny prvý diel štrnástej série denného seriálu televízie JOJ bol včera lídrom trhu v čase svojho vysielania. JOJka zaznamenala v prime time svoj najlepší pondelkový výsledok v tomto roku.

TV JOJ včera výrazne posilnila svoje výkony na začiatku pracovného týždňa, keď dosiahla svoj najlepší pondelkový výsledok v prime time v tomto roku (23,5 % Shr) a tretí najlepší celodenný podiel na trhu v rámci pondelkových výkonov (18,4 % Shr).

Štrnásta séria obľúbeného denného seriálu Panelák odštartovala novú sezónu špeciálnou epizódou, ktorá mala dvojnásobne dlhší vysielací čas ako bežný diel a dosiahla nadpriemerný výkon (v porovnaní s priemerom predošlých dvoch sérií). V čase svojho vysielania bol včera Panelák trhovým lídrom v obchodne dôležitej cieľovej skupine 12-54 s podielom 25,0 % a sledovanosťou 7,9 %. Seriál dnes pokračuje vo svojom tradičnom hodinovom slote v prime time od 20:30 a v programe TV JOJ ho diváci nájdu v pracovných dňoch od pondelka do štvrtka.

NAJLEPŠIE POČASIE a Šport televízie JOJ boli v pondelok opäť najsledovanejšími spravodajskými reláciami dňa. Predpoveď počasia si na JOJke pozrelo 304-tisíc divákov (28,8 % Shr a 9,3 % Rtg) a Šport mal včera sledovanosť 8,1 % s podielom na trhu 27,0 %.

Hodnoty sledovanosti sú uvedené za cieľovú skupinu 12-54.
Zdroj dát: PMT Slovakia
PR JOJ Group