Skoncová ako zlatý klinec módnej prehliadky: Predviedla sa ako krvavá grófka Báthory!

Jej šaty vyrážali dych všetkých prítomným.

Moderátorka relácie Top Star, Soňa Skoncová, sa už dlhé roky profesionálne venuje modelingu a tento týždeň opäť dokázala, že právom patrí medzi najlepšie slovenské modelky. V pondelok sa predviedla na Exkluzívnej prehliadke plesových šiat, na ktorej prítomné dámy naberali inšpiráciu na nadchádzajúcu plesovú sezónu. Na vyvrcholení desiateho ročníka Bratislavských módnych dní sa stala akýmsi zlatým klincom, keď sa na móle predstavila ako moderná predstaviteľka krvavej grófky Báthory. Model, ktorý predvádzala, vytvorila módna návrhárka Veronika Hložníková, pričom sa inšpirovala historickou postavou grófky Báthory. Na prehliadke nechýbal ani režisér rovnomenného filmu Juraj Jakubisko, ktorý pompézny model v modernom prevedení patrične ocenil.

Spojenie súčasnosti a minulosti bolo vo všeobecnosti hlavnou témou módnej prehliadky, čo si pochvaľovala aj riaditeľka Bratislavských módnych dní, Mária Reháková. „Som rada, že tento rok bola Exkluzívna prehliadka plesových šiat nielen o inšpiráciách na plesovú sezónu, ale že sa nám podarilo dosiahnuť prepojenie histórie so súčasnosťou,“ vysvetlila. Na Exkluzívnej prehliadke plesových šiat sa celkovo predstavilo 20 módnych návrhárov a značiek, ktoré okrem profesionálnych modeliek predviedli aj známe tváre ako moderátorka Top Staru Stanka Pavolová, riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková, moderátorka Barbora Rakovská, modelka Andrea Heringhová či 2.vicemiss Slovensko Petra Denková, ktorá pred týždňom získala na Miss Supranational titul Najkrajšia Európanka.

Zábery z módnej prehliadky nájdete v priloženom videu!

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.