Skoncovej trendy vychytávka na leto: Tento doplnok bude chcieť každá štýlová žena!

O čo ide?

Dámy, určite nám dáte za pravdu, ak povieme, že so stúpajúcou teplotou na teplomere sa každá z nás akosi radšej oblieka. Predsa len, nemusíme nosiť hrubé kabáty, neforemné svetre a dbať na to, aby sme v nepriaznivom počasí neprechladli. Hneď ako začne slniečko svietiť o trochu silnejšie a žiarivejšie, vyťahujeme aj viac doplnkov a baví nás to oveľa viac ako v zime. So štýlovou vychytávkou módnej ikony a moderátorky Soničky Skoncovej na to budeme mať minimálne o dôvod viac. Ak ste si obľúbili jej písmenkové náhrdelníky Kuku, určite prídete na chuť aj jej novučičkým náramkom. „Do Kuku rodiny pribudol nový prírastok a je to Kuku na ruku. Celý ten proces vývoja trval šesť mesiacov. Veľmi sa z toho teším, lebo kampaň sme fotili v Mexiku a v Los Angeles. Zaujímavosťou okolo toho bolo, že koncept kampane bol taký, že mám náramky na rukách a držím melón. To srdiečko, ktoré je vnútri, som trepala z domu z Prievidze. Tam to používa mamina, keď pečie medovníčky na Vianoce. Takže tá formička cestovala z Prievidze do Mexika,“ prezradila.

Módne maniačky určite ocenia, že náramky si môžu nakombinovať podľa vlastného vkusu a štýlu. Na webe, na ktorom sa dá Kuku na ruku kúpiť, je totiž špeciálny konfigurátor. V rámci neho si vyberiete všetky farby a motívy, ktoré na svojom náramku chcete. Dovedna sa dá urobiť až 3800 možností! Novinka v Soničkinom portfóliu produktov zákazníčky tak chytila, že v návale objednávok jej „spadla“ stránka. „Neočakávala som takýto veľký nával. Ja som to promovala na svojich sociálnych sieťach tri hodiny pred spustením predaja. Nečakala som, že bude toľko zákazníkov. Server to nevydržal a padol. Bola som úplne v šoku,“  dodala so smiechom.

Chcete aj vy trendový náramok Kuku na Ruku? Zapojte sa do našej súťaže! Stačí ak správne odpoviete na otázku – Kedy odštartoval predaj písmenkových náhrdelníkov Kuku? Svoje odpovede píšte do komentárov pod článkom na Facebooku a my vyžrebujeme päť z vás, ktoré bude toto leto zdobiť Kuku na ruku!

Lenka Filipová

Lenka Filipová

Viac článkov od autora