Zdesený Martin Nikodým: Asi som tehotný! Obedujem kyslé uhorky

Prvá “ostrá” relácie Televízna šanca je za nami! Vyspovedali sme jej moderátora.

Moderátor Martin Nikodým sa zaradil medzi osobnosti TV JOJ, na našich obrazovkách ho uvidíte už dnes. Nezabudnuteľná tvár, výrazný intelekt a neustály úsmev na tvári robia z charizmatického moderátora veľmi príjemného a šarmantného muža, o čom sme mali možnosť presvedčiť sa na vôbec prvom natáčaní novej relácie televízie JOJ, Televízna šanca! Jej prvá “ostrá” bola o to náročnejšia pre jej takmer dvojdňové trvanie, čo dalo zabrať aj samotnému Martinovi: “Mám za sebou 12-hodinový moderátorský maratón…” Na otázku kde berie energiu, odpovedal “sympaťák” veľmi originálne: “Predsa v luxusnom obede!” Ten v tomto prípade pozostával z misky kyslých uhoriek. Lahôdku tehotných žien však nevolil Martin dobrovoľne a preto sa s nami podelil o krátky príbeh o tom, ako to v televízii beží počas obedov…

Samozrejme, reč nebola len o jedle! Pozrite si rozhovor s Martinom Nikodýmom z prostredia štúdia vzniku novej relácie Televízna šanca!

Krátko o relácii Televízna šanca:

Princíp novej šou je jednoduchý: kandidáti na výhru budú hádať tajničku, formát preto pripomína známy český kvíz „Tajenka“. Dobrú správu máme i pre všetkých neúspešných kandidátov. Z Televíznej šance neodíde nikto s prázdnymi rukami, každý si odnesie minimálne vecné ceny a týždenne sa budú vyhrávať stovky eur!

Nenechajte si ujsť prvú epizódu relácie Televízna šanca už dnes o 16:00 na JOJKE!