Výsledok vyšetrení utrápenej Miriam? Odpadávanie si vymýšľate, choďte na psychiatriu!

Tieto stanoviská až hraničia s cynizmom.

Jedným z úvodným príbehov piatej série Siedmeho neba bola rodina, ktorá za posledných pár rokov zažila už takmer všetko. Najprv ich opustil otec, ktorý po sebe zanechal dlhy. Po rokoch sa domov naspäť vrátil, no po pár mesiacoch ich opäť opustil – navždy. Od svojich trinástich rokov musela svojej mame naplno pomáhať hrdinka Nikol, ktorá sa o svojich súrodencov stará ako o vlastné deti. Počas celého svojho života na seba ani nemala poriadne čas. Ak chcela ísť napríklad na diskotéku ako ostatní tínedžeri, musela si to dobre rozmyslieť. „Keď som prišla, pospala som si tak dve až tri hodiny a už som musela doma pomáhať. Niekedy to už bolo neúnosné. Ale zase bola moja chyba, že som šla na tú diskotéku...,“ skonštatovala Nikol smutne.

Zdroj: TV JOJ

​Ich život komplikuje aj záhadná diagnóza ich mamy. Utrápená Miriam totiž v priebehu dňa z ničoho nič odpadne aj päťkrát. Keď sa rodina snažila zistiť, čo je za tým, lekári boli vo svojom stanovisku cynickí. „Bola na niekoľkých vyšetreniach a povedali jej, že si vymýšľa. Že je to psychické. Že sa s tým nedá nič robiť, len že má navštevovať psychiatra,“ kývla rukou dievčina. Hoci je Nikol na prahu života a má pred sebou obrovskú budúcnosť, ona sama tvrdí, že taký luxus ako plánovanie si dovoliť nemôže.Nad plánmi nerozmýšľam. Pozerám sa len na to, čo bude na druhý deň. Neviem, čo by som si mala plánovať, lebo neviem, ako to bude v budúcnosti. Neviem, čo bude s maminou a so súrodencami... Neviem...,“ dodala.

Reláciu V siedmom nebi nájdete aj v našom bezplatnom archíve!

Tagy: V siedmom nebi

HLÁŠKYZ RELÁCIE

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.