Skvelá správa pre fanúšikov Siedmeho neba: Nakrúcame nové časti, pozrite si PRVÉ fotky!

Obľúbená rodinná relácia V siedmom nebi je už neodmysliteľnou súčasťou našej vysielacej štruktúry. Prostredníctvom televíznych obrazoviek sme už za niekoľko rokov zaklopali na dvere mnohých úžasných hrdinov. Chodíme tam, kde je potrebné pomôcť a budeme v tom pokračovať!

Vážne zdravotné problémy, finančná núdza, rodinné nezhody či len skrátka nepriazeň osudu. To všetko sú životné úskalia, do ktorých sa môže dostať naozaj každý z nás. Sú to však situácie, keď si človek často nedokáže pomôcť sám a potrebuje pomocnú ruku. Tú sme za niekoľko rokov existencie relácie V siedmom nebi podali už v stovkách rodín. A budeme v tom pokračovať. Na jar sme odvysielali posledné nové časti a potom si tvorcovia spolu so štábom a moderátorom Vilom Rozborilom konečne užili zaslúžený oddych po roku náročnej práce. Odpočívanie sa však skončilo a všetci sa už naplno vrhli na prípravy novej série. Svedčí o tom aj status a fotka, ktoré na svojom profile na Facebooku nechal samotný Vilo. Rovno už aj predstavil prvých účinkujúcich. Paľo je 12 rokov po autonehode, pri ktorej prišiel o zrak. Sekunda a zrazu totálna tma na celý život. Začal športovať, začal behávať. Chápete? Nevidiaci behá o dušu spasenú. Jeho snom je odbehnúť maratón. A tomu teda verte, že to s ním do jesene natrénujeme, držte palce. Siedme nebo pokračuje!,“ napísal Vilo.

V7N Vilo nove pribehy Zdroj: archív V.R.

Hoci Siedme nebo sme už začali nakrúcať, ľudí v núdzi je, žiaľ, stále veľa. Ak poznáte niekoho, kto si zaslúži pomoc, kto bojuje so svojím osudom ako hrdina, alebo niekoho, kto sa ocitol v problémoch, neváhajte a hneď nám napíšte! Posunutím kontaktu na ľudí v zlej životnej situácii môžete svojím kúskom pomôcť aj vy. Ďakujeme!

Príbehy môžete posielať prostredníctvom prihlasovacieho formulára, ktorý nájdete na tomto linku.

Lenka Filipová

Lenka Filipová

Viac článkov od autora

Najčítanejšie nanoviny.sk