V utajení

V utajení

Pravda má mnoho nepriateľov

Aby odvrátili teroristickú hrozbu, musia odhaliť zradcu. Špeciálnej agentke Alice Racineovej sa nepodarilo zadržať páchateľa, ktorý stál za parížskym bombovým útokom a pripravil o život desiatky ľudí. Po neúspešnej protiteroristickej akcii ju preradia na kancelársku prácu v londýnskom sídle CIA. Neočakávane ju osloví jej bývalý nadriadený a mentor Eric Lasch, pretože získal informácie o ďalšom pripravovanom útoku a zvýšenej aktivite v prostredí radikálnych militantných skupín. Počas výsluchu hlavného podozrivého Alice zistí, že niekto ju zradil a došlo k úniku tajných informácií. Tentoraz ide aj o jej život a preteky s časom sa začínajú. Alice vyhľadá svojho starého známeho Jacka Alcotta a požiada ho o pomoc. Agentka Alice a bývalý vojak Jack musia urobiť aj nemožné, aby zabránili smrtiacemu biologickému útoku teroristov na obyvateľov Londýna.

Britský koprodukčný akčný mysteriózny triler (2017).
Hrajú: Orlando Bloom, Noomi Rapaceová, Toni Colletteová, John Malkovich, Michael Douglas, Matthew Marsh, Makram Khoury, Brian Caspe, Philip Brodie, Tosin Coole, Michael Epp a ďalší.
Réžia: Michael Apted
(121min)

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.