Veľká svadba

Veľká svadba

Najvyšší čas zahrať sa na rodinu.

Na svadbe milovaného potomka je najvyšší čas zahrať sa na slušnú rodinu.

Dávno rozvedený pár sa rozhodne zahrať šťastných manželov počas svadby ich adopotovaného syna, pretože má pricestovať aj jeho biologická matka, prísna katolíčka.

Missy (AMANDA SEYFRIEDOVÁ) a Alejandro (BEN BARNES) sú mladí, krásni a chcú sa vziať. Na tom by nebolo nič podivné, keby sa do veci nevložila Alejandrova prísne katolícka biologická matka Muffin (CHRISTINE EBERSOLEOVÁ), ktorá sa nečakane rozhodla preletieť polovicu sveta, aby sa na chystanej svadbe zúčastnila osobne. A práve jej bigotný prístup k viere je nezlučiteľný so skutočnosťou, že manželia Griffinovci, ktorí Alejandra vychovali ako vlastného, sú už desať rokov rozvedení. Exmanželia Don (ROBERT DE NIRO) a Ellie (DIANE KEATONOVÁ) Griffinovci sa preto rozhodnú, že pre upokojenie situácie počas svadby zahrajú pred Alejandrovou biologickou matkou spokojný manželský párik.
To je možno zábavné pre ich ďalšie deti Lylu (KATHERINE HEIGLOVÁ) a Jareda (TOPHER GRACE), nie však pre Donovu dlhoročnú partnerku Bebe (SUSAN SARANDONOVÁ). Keď túto spoločnosť doplní ešte aj sobášiaci kňaz, otec Moinighan (ROBIN WILLIAMS), je jasné, že všetkých svadobných hostí čaká poriadne hustý víkend.

romantická komédia (89´), USA 2013
Réžia: Justin Zackham
Hrajú: Amanda Seyfriedová, Ben Barnes, Robert De Niro, Diane Keatonová, Susan Sarandonová, Katherine Heiglová, Topher Grace, Robin Williams, Christine Ebersoleová, David Rasche, Patricia Raeová, Kyle Bornheimer, Ana Ayoraová, Christa Campbellová, Megan Ketchová, Ian Blackman, Edmund Lyndeck, Sylvia Kauders, Quincy Dunn-Baker

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.