Vojna dronov

Vojna dronov

Keď sa tajná misia stane pascou

Jedinou šancou žoldnierov je zachrániť si životy a pomstiť sa tým, čo ich zradili.

Americká vládna agentúra vyšle skupinu skúsených žoldnierov na špeciálnu misiu do Černobylu, kde sa majú skrývať nelegálne zbrane, ktoré údajne ohrozujú bezpečnosť sveta. V zdevastovanej a opustenej oblasti Ukrajiny prepadnú Američanov drony - ozbrojené humanoidné inteligentné roboty diaľkovo riadené ľuďmi, ktoré sú pripravené útočiť a rozsievať smrť. Elitní vojaci sa ocitnú v pasci a zistia, že americká vláda ich zradila. Pomôcť si musia sami. Ich jedinou šancou je prebiť sa presilou útočiacich robotických vojakov, zachrániť si životy a pomstiť sa tým, čo ich zradili.

akčný sci-fi film (93´), USA 2017
Réžia: Mitch Gould
Hrajú: Louis Mandylor, Michael Paré, Dominique Swainová, Natassia Maltheová, Jason Earles, Dan Southworth, Oleg Taktarov, Richard Alan Reid, Jo Marr, Robert Reynolds, Steve Pound, Randy Brown, Borislav Sarandev

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.