3 typy tanečníkov, ktoré nájdete na každej diskotéke a zábave!

Na tomto videu sa zaručene zasmejete!

V jednej z epizód obľúbenej hudobno-zábavnej šou Všetko čo mám rád boli hosťami komik Juraj Šoko Tabaček a herečka Anikó Vargová. Predstaviteľka grófky zo seriálu 1890 publiku v štúdiu, svojim kolegom, ale aj našim divákom názorne ukázala, aké tri typy tanečníkov zaručene nájdete na každej diskotéke či zábave. Prvým typom je tanečník, ktorý si myslí, že vie tancovať, ale rytmu sa u neho nikdy nedopátrate. Druhým sú miestni „čávovia“, ktorí trávia v posilňovni dlhé hodiny a v dôsledku toho sú tak namakaní, že im ľudovo môžeme hovoriť „skrine“. Keďže sú až priveľmi pevní, nevedia hornou polkou tela hýbať a tak vlastne tancujú len nohy. Tretím prípadom sú premotivované typy, ktoré do tanca dávajú úplne všetko, a preto akýkoľvek pohyb v ich blízkosti môže byť až rizikový.

Skvelé historky, scénky, ale aj chytľavé pesničky vás čakajú aj v ďalšej epizóde Všetko čo mám rád, ktorú si môžete pozrieť už v piatok 22. septembra o 20:35 na JOJke!

Všetky epizódy nájdete aj v našom bezplatnom archíve!

Tagy: Všetko čo mám rád

HLÁŠKYZ RELÁCIE

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.