Toto ste o hite roka Hej, sokoly netušili: Kandráč a Tásler povedali pravdu!

Čo sa v ich životoch zmenilo po vypustení pesničky?

V obľúbenej hudobno-zábavnej šou Všetko čo mám rád si už tento piatok sadne do kresla pre hostí aj skvelý muzikant a spevák Ivan Tásler z kapely IMT Smile. Keďže šou moderuje aj Ondrej Kandráč, bolo viac než jasné, že v štúdiu musí zaznieť aj megahit Hej, sokoly. Pri tejto príležitosti obaja využili čas a povedali o skladbe roka to, čo sme doteraz ani len netušili. „Ja by som chcel dať také osobné vyznanie a poďakovanie... Šli sme do toho s tým, že keď sa to nepodarí, tak to pôjde do koša a nikde sa to nebude zverejňovať. Spolu sme nahrali pesničku a stal sa z nej hit. Chcem verejne vyzdvihnúť Ivana a celú jeho kapelu. Tú genialitu, ktorú si do toho dal. Pre mňa sa zrazu otvorili úplne nové dimenzie, pretože som spoznal tvojich fanúšikov. Ty možno tých našich a ďakujem ti za to!,“ vyznal sa v štúdiu Kandráč.

Podobné emócie má z tejto spolupráce aj samotný Tásler. Taktiež nešetril chválami na svojho kolegu. „Tých piesní máme za sebou naozaj veľa. Ale reakcia na túto pieseň, ktorá nastala posledné mesiace, je šialená. Ja som už dlho nezažíval také reakcie. Mne sa dokonca nikdy nestávalo, že by sa so mnou fotili deti. To si naozaj nepamätám. Možno, keď sme začínali... Zrazu sa so mnou chcú fotiť aj deti,“ prezradil Ivan.

Sledujte šou Všetko čo mám rád už v piatok o 20:35 na JOJke!

Všetky epizódy nájdete v našom bezplatnom archíve!

Tagy: IMT Smile Ondrej Kandráč Všetko čo mám rád

HLÁŠKYZ RELÁCIE

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.