Vtierka Castle - 7 séria pokračovanie

Seriál Vtierka Castle sa vracia s premiérovými epizódami, na JOJke už túto nedeľu!

Aký prípad čaká na šarmantného spisovateľa?

Seriál Vtierka Castle sa po prestávke vracia na obrazovky televízie JOJ s premiérovými epizódami, štartujeme už túto nedeľu o 12:15!

Čo nás čaká v najnovšej epizóde?

V parku nájdu zastreleného vládneho vyšetrovateľa Paula Reevesa. Detektívi skúmajú, či jeho vražda nesúvisí s niektorým z jeho starších prípadov, ktoré v minulosti riešil. Zistia, že večer pred jeho vraždou mu volal istý Jared Stone. Ryan a Esposito sa za ním vyberú, aby ho vypočuli.

Esposito nasleduje Jareda do metra. Jared sa však cíti políciou ohrozený, získa zbraň a drží všetkých ako rukojemníkov. Našťastie je v metre nainštalovaná kamera a polícia má o udalostiach prehľad. Udalosti sa vyhrotia, keď Jared odhalí, že má na sebe výbušninu, ktorú je pripravený odpáliť. Esposito ho nakoniec s pomocou kolegyne odzbrojí, ale tým sa však závažná situácia nekončí. Ryan oznámi Espositovi, že Jared sa infikoval nebezpečným vírusom, ktorý je vysoko nákazlivý a všetci musia zostať v karanténe. Jared však vôbec netuší, že je nakazený a šíri vírus, ktorý by mal spôsobiť obrovskú epidémiu. Kto ho infikoval a aký bol jeho zámer?

Sledujte premiérové epizódy seriálu Vtierka Castle v nedeľu o 12:15 na JOJke!