Maja otvorene o vzťahu k Marcelovi: Prezradila, či s ním plánuje budúcnosť!

Vyvolení mali k sebe blízko v dome, stane sa z nich po skončení šou pár?

Aj medzi Vyvolenými v tretej sérii reality šou vzniklo hneď niekoľko blízkych vzťahov. Nie všetky však boli priateľské. Zuzana s Tomášom sa stali milencami už na stavbe, svoje city k Vyvolenému Igorovi neskryla pred všadeprítomnými kamerami ani Martina. MarcelMajou svoj vzťah v Dome snov prezentovali ako čisto priateľský, no odlúčenie od seba bolo pre oboch, zdá sa, ťažšie, ako si mysleli. Majin návrat do Vyvolených bol plný emócií a Marcel nedokázal skryť dojatie.

Maja už v dome Marcelovi sľúbila, že sa s jeho rodinou po vypadnutí zo šou stretne a bude sa chcieť s nimi spoznať. Marcel po sklamaniach v láske neveril, že by Maja svoje slovo dodržala a za ten krátky čas, odkedy vypadla, sa s jeho rodinou stretla už štyrikrát. Marcel pochopil, že má Maja k nemu bližšie ako len ku kamarátovi. „Keď bola niekoľkokrát u nás, pochopil som, že chce byť v tej rodine, že so mnou chce zdieľať nejaký život, pochopil som veľmi veľa vecí, že ma má radšej ako len rada,“ rozhovoril sa pred kamerou dojatý Marcel.

Z jeho slov bolo jasné, že Maja je preňho žena, ktorej môže veriť a chce byť s ňou. Čo však chce Maja? Neraz bolo jasné, že má k Bandovi blízko, no vie si s ním predstaviť budúcnosť? „Medzi nami je niečo viac. Veľa sme si toho prežili, bolo to všetko prirodzené. Uvidíme, čo bude, na nič nechcem tlačiť, no ničomu sa nebránim,“ povedala otvorene. Odmieta aj kritické reči Marcelových neprajníkov o tom, že Róm. Nikdy si mužov nevyberala podľa toho. „Nikdy som sa nezamýšľala nad tým, či je to Róm, cigán, ktokoľvek. Mne je to jedno,“ vyjadrila sa. Čo na obľúbených Vyvolených čaká po skončení reality šou?

Tretia séria Vyvolených sa nachádza tesne pred bránami finále. Predposledný deň na stavbe si nenechajte ujsť už vo štvrtok po filme Umenie boja na Jojke.