x factor

Potvrdené: Najväčšia spevácka šou X Factor prichádza na Slovensko!

Na jar 2014 prinesie TV JOJ ako prvá X FACTOR SLOVENSKO!

Je to potvrdené, aktuálne najväčšia a najúspešnejšia spevácka šou na svete X Factor prichádza na Slovensko! Keď producent Simon Cowell v roku 2004 predstavil vo Veľkej Británii túto šou, netušil, že sa o takmer desať rokov neskôr bude vysielať vo viac ako 47 krajinách sveta. Prvú sériu šou v USA v roku 2011 sledovalo viac ako 12 miliónov Američanov a boli pri tom aj slovenskí diváci prostredníctvom televízie PLUS. Aktuálnu sériu v krajine jej vzniku, vo Veľkej Británii, sleduje viac ako 10 miliónov divákov. Ani konkurenčné projekty jej silné meno neoslabili.

Slovenskú verziu najlepšej speváckej šou prinesie už na jar 2014 televízia JOJ. „Veľmi sa tešíme, že práve TV JOJ bude prvou televíziou na Slovensku, ktorá tento formát ponúkne svojim divákom. Zárukou veľkolepej šou bude aj režisér Jeffo Minařík, ktorý pre nás už štvrtý rok vyrába najsledovanejší formát na slovenskom trhu - Česko Slovensko má talent,“ povedal generálny riaditeľ JOJ Group František Borovský.

Víťaz najlepšej speváckej šou získa okrem nahrávacej zmluvy výhru, ktorá mu skutočne zmení život. Pravidlá sú jednoduché – prihlásiť sa môže každý bez ohľadu na vek, a to prostredníctvom internetových stránok televízie. PRIHLASOVACÍ FORMULÁR NÁJDETE TU.