Celeste Buckingham bude koncertovať na X-Factore!

Vyhrajte účasť na celodennom natáčaní šou X-Factor a exkluzívny vstup na večerný koncert Celeste Buckingham!

Porotcovia X-Factoru ušili „búdu“ na mladú speváčku. Prehrala s nimi stávku a aj vďaka tomu musí odohrať hodinový koncert už túto sobotu!

Porota X-Factoru už je známa: Onřej Brzobohatý, Oto Klempíř, Sisa Sklovská a Celeste Buckingham už zarezávajú a vyberajú súťažiacich do veľkého projektu, ktorý televízia JOJ spustí v marci. A že sa máte na čo tešiť potvrdzujú aj akční porotcovia, ktorí vymysleli stávku. Mladá speváčka Celeste Buckingham ju prehrala a „daňou“  za prehru je, že odpáli v sobotu večer 8.2.2014 v bratislavskej Inchebe hodinový koncert.

Vďaka tomu máte jedinečnú možnosť vyhrať lístky na tento koncert, ktorý sa uskutoční počas nakrúcania X-Factoru už túto sobotu večer 8.2. 2014. Koncert je skutočne exkluzívnou záležitosťou, pretože lístky naň sa nedajú kúpiť.

Ako ich môžete vyhrať? Celkom jednoducho! Stačí, keď sa teraz hneď zaregistrujete na oficiálnej stránke xfactor.sk a urobíte tak čím skôr! Nezabudnite uviesť všetky kontaktné údaje v prihlasovacom formulári.

Prvých 500 z vás osloví naša produkcia telefonicky a výhercovia získajú účasť na celodennom natáčaní najlepšej hudobnej šou X-Factor, VIP vstup na koncert spolu s darčekmi. Vidíme sa v sobotu večer, kde vás okrem koncertu čaká aj autogramiáda!

Exkluzívne FOTO z X Factoru: Máme pre vás prvé zábery z nakrúcania!

Toto je hviezdna porota X Factoru!

Exkluzívne! Martin „Pyco“ Rausch moderátorom X Factoru: Tento rok to bude môj jediný projekt!