Exkluzívne FOTO z X Factoru: Máme pre vás prvé zábery z nakrúcania!

Svetová spevácka šou X Factor sa už začala nakrúcať! Chcete vedieť viac?

Svetová spevácka šou X FACTOR včera odštartovala výrobu kastingových dielov. Na pódiu sa predvedie množstvo talentových a možno aj netalentovaných súťažiacich, ktorých bude hodnotiť štvorčlenná porota v zložení Celeste Buckingham, Sisa Sklovská, Oto Klempíř a Ondřej Brzobohatý. Aká je pri nakrúcaní atmosféra? Podľa našich informácií od tvorcov vládla pred prvou klapkou medzi porotcami dobrá nálada a všetci sa svorne zhodli, že sa na nakrúcanie veľmi tešia.

Každý, kto vie dobre spievať a má v sebe povestný „x- factor“, sa dostane do rúk skúsených mentorov a ostatných profesionálov z brandže. Na konci šou sa celkový víťaz bude môcť tešiť z najväčšej výhry v dejinách všetkých speváckych šou v hodnote 200 000 eur! Šou X FACTOR sľubuje jedinečnú príležitosť rozvinúť a zviditeľniť svoj talent pomocou profesionálneho kaučingu úspešných a skúsených mentorov.

Celý projekt pripravuje skúsený tím, ktorý má za sebou napríklad štyri úspešné ročníky Česko Slovensko má talent. Celou šou bude sprevádzať obľúbený a ostrieľaný moderátor Martin „PYCO“ Rausch. Do vysielania sa spevácka šou dostane v marci a môžeme vám prezradiť, že máte sa načo tešiť! V našej fotogalérii si môžete pozrieť absolútne prvé fotografie z nakrúcania.

Sledujte nás aj naďalej o ďalších novinkách vás budeme informovať už čoskoro!